VŠEOBECNÁ SESTRA (Hlučín)

Fontána, příspěvková organizace nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "VŠEOBECNÁ SESTRA". Nástupní mzda je 28 340 – 41 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Hlučín
Mzda:
28 340 – 41 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Fontána, příspěvková organizace
Celní 409/3
74801

Další informace o volném místu

*KO: Salingerová Eva, tel.: 739 063 322, e-mail: personalista@fontana-po.cz nebo osobně na: Celní 409/3, Hlučín PO - PÁ od 6:00 do 14:30 h.

Pracovní doba: jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (po-ne), pouze denní směny od 7:00 hodin do 19:00 hodin ("dlouhý a krátký týden")

Platové zařazení:
- 10. platová třída (stupeň dle praxe - od 28.340,- do 41.780,- Kč)
- zvláštní příplatek ve výši 2.450,- Kč
- osobní příplatek po uplynutí zkušební doby
Pracovní poměr: plný úvazek na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíců, nástup dle dohody nebo nejpozději 1. 8. 2024.

Charakteristika vykonávané práce: činnost spojená s vykonáváním práce všeobecné sestry v soc. službách, tzn. vykonává ošetřovatelskou péči o klienty.

Pracovní náplň:
- plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu
- provádění specializovaných diagnostických, léčebných, ošetřovatelských či rehabilitačních postupů a výkonů zvlášť náročných z hlediska zvýšeného rizika pro pacienta nebo z hlediska technologické náročnosti provedení pod odborným dohledem
- vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny
- poskytování ošetřovatelské péče, včetně vedení zdravotnické dokumentace
- spolupráce s pracovníky v sociálních službách, sociálními pracovníky a vedoucí služby

Kvalifikační požadavky: úplné střední odborné nebo vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání zdravotnického směru (odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.) - sestra s platnou registrací
Požadujeme:
- občanská a trestní bezúhonnost
- úctu a respekt k lidem s postižením
- týmovou spolupráci
- loajalitu vůči zaměstnavateli
- ochotu vzdělávat se

Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno a příjmení uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná, telefonické a e-mailové spojení, datum a podpis.
K přihlášce uchazeč/ka připojí: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech, dovednostech, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně), výpis z rejstříku trestu ne starší než 3 měsíce (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně), podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: " V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 obecného nařízení o ochraně osobních údajů, dávám tímto souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem výběrového řízení. Tento souhlas poskytuji na dobu určitou, nejdéle však na dobu 6 měsíců od ukončení výběrového řízení.." Jméno, příjmení, datum narození a vlastnoruční podpis.
Způsob a místo podání přihlášky:
- poštou, e-mailem (personalista@fontana-po.cz) nebo osobně na adrese Fontána, p.o., Celní 409/3, 748 01 Hlučín (kancelář mzdové účetní-personalistky). na obálku uveďte "Neotevírat, výběrové řízení - všeobecná sestra"
Lhůta pro podání přihlášek: 21. května 2024 do 12.00 hod. Přihlášky doručené po stanovené lhůtě nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Harmonogram výběru uchazeče:
1. kolo - hodnocení písemných nabídek hodnotící komisí
2. kolo - osobní pohovory s vybranými uchazeči dne 23. května 2024 (případně dle domluvy i v jiný den)

O postupu do 2. kola výběrového řízení budou informováni pouze vybraní uchazeči, a to telefonickou nebo elektronickou formou. Pokud nebude v přihlášce vyžádáno vrácení osobních materiálů, budou ihned po skončení výběrového řízení skartovány.
Bližší informace: Lenka Smolková, tel.: 739 480 73

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování v jídelně org, přísp. na stravování při výkonu zaměstnání, přísp. FKSP na kulturní a sportovní vyžití, vzdělávání dle potřeb org a zaměstnance, využívání zvýhodněných služeb mobilního operátora (hlasové služby, datové tarify) pro sebe a rodinné příslušníky, čerpání dovolené v délce 240 hodin, sick day.

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Salingerová
telefon: 739 063 322
email: personalista@fontana-po.cz

Fontána, příspěvková organizace
Hlučín
74801

telefon: 596 762 640
email: redite.@fontana-po.cz


Poslední změna: před 2 týdny