VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK, ÚŘEDNICE (Opava)

Okresní soud v Opavě nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK, ÚŘEDNICE". Nástupní mzda je 27 250 – 40 120 Kč.

Název pozice:
VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK, ÚŘEDNICE
Obor(y):
Právo
Obec:
Opava
Mzda:
27 250 – 40 120 Kč
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Okresní soud v Opavě
Olomoucká 297/27
74601

*Okresní soud v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici vyšší soudní úředník/úřednice - úsek občanskoprávní

Požadavky:
- dosažení vysokoškolského vzdělání získaného řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oboru práva na vysoké škole v České republice, nebo studium vyšších soudních úředníků na Justiční akademii v Kroměříži
- státní občanství České republiky
- trestní a morální bezúhonnost.

Pracovní náplň:
- provádění úkonů vyššího soudního úředníka ve smyslu zákona č. 121/2008 Sb., v platném znění.

Nabízíme:
- pracovní poměr bude sjednán po dobu jednoho roku, s možností prodloužení
- 5 týdnů řádné dovolené na zotavenou
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- pružná pracovní doba
- vzdělávací aktivity na Justiční akademii v Kroměříži v rámci pracovní doby.

Platové zařazení:
- 12. platová třída + stupeň dle započitatelné praxe, stanoveno v souladu s nařízením vlády
č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
- po zkušební době na základě hodnocení nadřízeného možnost přiznání osobního příplatku.

Termín nástupu: květen 2024, případně dle dohody.

Termín a způsob podání přihlášek:
- do 7. 4. 2024 včetně. Do stanoveného termínu je třeba doručit písemně přihlášku se všemi požadovanými doklady Okresnímu soudu v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava k rukám Mgr. Moniky Sieberové, obálku označte "Výběrové řízení - NEOTVÍRAT"
nebo
- elektronicky na emailovou adresu: sprava@osoud.opa.justice.cz

Informace podá:
- Mgr. Monika Sieberová, personalistka Okresního soudu v Opavě
mobil 720 061 031, e-mail: sieberova@osoud.opa.justice.cz

- Bc. Jana Holleschová, ředitelka správy Okresního soudu v Opavě
mobil 737 247 081, e-mail: holleschova@osoud.opa.justice.cz

Přílohou přihlášky bude:
- strukturovaný profesní životopis,
- motivační dopis,
- kopie dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání,
- kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší než 2 měsíce,
- přihláška k výběrovému řízení (k dispozici na www.justice.cz).

V případě splnění předpokladů bude uchazeč kontaktován k účasti na osobním pohovoru, jehož termín je stanoven na den 12. 4. 2024.

Předseda okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit nebo změnit termín výběrového řízení kdykoliv v jeho průběhu a současně možnost nevybrat žádného z uchazečů.
Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Monika Sieberová
telefon: 720 061 031
email: sieberova@osoud.opa.justice.cz

Opava
74601

telefon: 553 759 241
email: posta@osoud.opa.justice.cz

Poslední změna: před 4 měsíci