VŠEOBECNÁ SESTRA (Opava)

Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "VŠEOBECNÁ SESTRA". Nástupní mzda je od 33 000 Kč.

Název pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 33 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky - Domov pro seniory, Domov sv. Zdislavy
Rooseveltova 768/41
74601

KO:Potocký Michal Mgr., e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz

Požadavky:
- výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu (minimální kategorie sestra S2)
- ŘP výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelská znalost práce s PC
- Zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady:
- úcta a respekt k lidem seniorského věku
- schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
- dodržování etických norem

Další specifikace
- pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- příplatky za práci o víkendu a o svátcích
- příspěvek na stravování
- denní služby v sedmidenním pracovním týdnu (Po - Ne), 7:00-19:00 hod
- 200 hod. dovolené
- Práce v klidném a motivovaném kolektivu

Základní popis pracovní pozice
Poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům domova pro seniory dle indikace lékaře, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta, orientační hodnocení fyziologických funkcí. Sledování klientů sociální péče z hlediska biopsychosociálních potřeb a jejich monitorování, plnění ordinace lékaře a provádění asistence při diagnostických, vyšetřovacích nebo léčebných výkonech. Řešení sociálně zdravotních problémů klientů.
Dle potřeby domova dále:
Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů. Domov pro seniory rodinného typu.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Michal Potocký
email: seniori.svzdislava@seznam.cz

Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky
Opava
74601

telefon: 553 623 508
email: kongregacefdc@centrum.cz

Poslední změna: před 1 rokem