Vedoucí konstruktér-ka pro JE (Dolní Benešov)

MSA, a.s. nabízí v obci Dolní Benešov volnou pracovní pozici "Vedoucí konstruktér-ka pro JE". Nástupní mzda je 50 000 – 60 000 Kč.

Název pozice:
Vedoucí konstruktér-ka pro JE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Dolní Benešov
Mzda:
50 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
MSA, a.s.
Hlučínská 641
74722

KO: Ing. Zuzana Stromská, tel.: 733 678 252, email: zuzana.stromska@msa.cz. Po telefonické domluvě možnost osobní schůzky.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání strojírenského směru
- RJ na komunikativní úrovni, čeština pokročilá
- Praxe na pozici konstruktéra
- Flexibilní, komunikativní s organizačními schopnostmi
- Znalost MS Office

Nabízíme Vám:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Náplň práce:
- Řídící a koordinační činnosti v oddělení konstrukce pro JE věcně i termínově.
- Vypracování konstrukčních řešení výrobků v souladu s požadavky zákazníka, požadavky norem a interních předpisů společnosti.
- Navrhování změn, které zvýší jakost produktů společnosti
- Spolupráce s obchodním, nákupní oddělením a technologií
- Odpovědnost za konstrukční návrh

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zuzana Stromská
telefon: 733 678 252
email: zuzana.stromska@msa.cz

MSA, a.s.
74722

Poslední změna: před 1 rokem