SPECIALISTA, SPECIALISTKA NA OSOBNÍ FINANCE (Opava)

Daniel Klein nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "SPECIALISTA, SPECIALISTKA NA OSOBNÍ FINANCE". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPECIALISTA, SPECIALISTKA NA OSOBNÍ FINANCE
Obor(y):
Finance
Obec:
Opava
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Daniel Klein - kancelář SMS finance
Ostrožná 211/10
74601

Další informace o volném místu

*KO: Klein Daniel, tel.: 739 523 905, CV zašlete na e-mail: daniel.klein@smsfinance.cz Kontakt: e-mailem.
Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod? Zajímá Vás obor financí? Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.

Náplň práce: Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Nabízíme: Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Kontakt na zaměstnavatele

Daniel Klein
telefon: 739 523 905
email: daniel.klein@smsfinance.cz

Daniel Klein - kancelář SMS finance
Opava
74601


Poslední změna: před 1 týdnem