SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE (Opava)

ANIMA VIVA z.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE". Nástupní mzda je 29 000 – 30 600 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE
Obor(y):
Služby, Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
29 000 – 30 600 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
ANIMA VIVA z.s.
Liptovská 1045/21
74706

Další informace o volném místu

KO: Brňáková Hana Bc., tel.: 731 177 812.
Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 30.6.2024 na emailovou adresu: centrum.opava@animaviva.cz . Do předmětu mailu nadepište : Výběrové řízení.
Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou vybraní a osloveni pouze ti uchazeči, kteří splňují požadované kritéria zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a na výběrové řízení, které se uskuteční v první polovině července 2024.

Požadujeme:
- splnění kvalifikačních podmínek dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Minimální kvalifikační předpoklady: vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce a sociální pedagogika, sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociální práce, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost

Požadavky: znalost práce na PC, zkušenost s prací s cílovou skupinou osob s duševním onemocněním a mentálním postižením a řidičský průkaz sk. B výhodou.
Osobnostní předpoklady: odolnost vůči psychické zátěži, empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, komunikační a organizační schopnosti, schopnost práce s jednotlivcem i se skupinou, prezentační schopnosti, koncepční myšlení, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup, schopnost týmové práce, kreativita, flexibilita, ochota dále se vzdělávat.

Jedná se o zástup za MD, vhodné i pro absolventy

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Hana Brňáková
telefon: 731 177 812
email: manazer.opava@animaviva.cz

ANIMA VIVA z.s.
Opava
74706


Poslední změna: před 1 týdnem