SKLADNÍK/-CE (Vítkov)

PRODOMOS s.r.o. nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "SKLADNÍK/-CE". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
SKLADNÍK/-CE
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Vítkov
Mzda:
od 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
PRODOMOS s.r.o. - pracoviště Vítkov
Selská 487
74901

*KO: Ing. Kamila Velková, tel.:725 172 200. Životopis zasílejte na e-mail: uctarna@prodomos.cz

Požadujeme: pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, průkaz VZV a praxi, znalost stavebních materiálů výhodou.

Náplň práce: balení e-shopových objednávek stavebních a zahradních materiálů, výdej zboží, výkladky zboží.

Nabízíme: nadstandartní platové podmínky, prémie, zaučení.

Nástup možný ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Kamila Velková
telefon: 725 172 200
email: uctarna@prodomos.cz

Vítkov
74901

Poslední změna: před 3 měsíci