REFERENT/-KA LOGISTIKY, TP A HOMOLOGACÍ VOZIDEL (Opava)

HAGEMANN a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "REFERENT/-KA LOGISTIKY, TP A HOMOLOGACÍ VOZIDEL". Nástupní mzda je 33 000 – 37 000 Kč.

Název pozice:
REFERENT/-KA LOGISTIKY, TP A HOMOLOGACÍ VOZIDEL
Obor(y):
Administrativa, Doprava, Výroba a provoz
Obec:
Opava
Mzda:
33 000 – 37 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
HAGEMANN a.s. - pracoviště Opava Krnovská
Krnovská 646/117
74707

KO: Kurečková Pavla, tel.: 601 305 154, e-mail: kariera@hagemann.cz. Pokud Vás nabídka zaujala pošlete životopis na email: kariera@hagemann.cz, do předmětu napište pozici " Referent logistiky"

Potřebujeme k nám do týmu někoho, kdo dokáže být zodpovědný, plánovat a organizovat pohyb přepravy vozidel.

Jak si představujeme ideálního kandidáta/tku:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v autobilovém průmyslu nutná
- požadujeme spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnost a zodpovědnou práci
- pozitivní, logické a analytické myšlení
- dobré komunikační dovednosti, schopnost plánovat, předvídat a reagovat na změny

Pracovní náplň:
- organizace dovozu nových vozidel a odvozu hotových zakázek
- vybavování a kompletace dokumentace k zakázkám
- zápis informací do technických průkazů, komunikace s příslušnými úřady
- spolupráce s výrobním oddělením

S čím můžete počítat hned ze startu:
- Nástupní mzda od 33 000 - 37 000 Kč
- Pružná pracovní doba, pouze ranní
- Nástup možný ihned

Na co se můžete těšit:
- Práci na atraktivních projektech - hotové výrobky vidíte na cestách
- Přátelské prostředí na adrese Krnovská 646/117, Opava
- Zázemí stabilní firmy
- Motivační ohodnocení
- Výborná dopravní dostupnost, soukromé parkoviště
- Příspěvek na stravování
- V 2.Q r. 2023 plánujeme 4 denní pracovní týden!!!

Kontakt na zaměstnavatele

Pavla Kurečková
mzdová a personální účetní
telefon: 601 305 154
email: kariera@hagemann.cz

Opava
74707

email: info@hagemann.cz

Poslední změna: před 1 rokem