REFERENT/-KA LOGISTIKY (Chuchelná)

PF PLASTY CZ s.r.o. nabízí v obci Chuchelná volnou pracovní pozici "REFERENT/-KA LOGISTIKY". Nástupní mzda je 28 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/-KA LOGISTIKY
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Chuchelná
Mzda:
28 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
PF PLASTY CZ s.r.o.
Masarykova 144
74724

Další informace o volném místu

KO: Haubeltová Jana, tel.: 720 729 271, volejte pondělí - pátek od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně každé úterý a čtvrtek v době od 13:00 do 14:00 nebo pište na e-mail: jana.haubeltova@pfplasty.cz.

Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, pokročilá znalost práce s PC (MS Office), základní znalost AJ, výhodou znalost práce s výrobním systémem SAP, výhodou praxe na obdobné pozici, organizační a komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, svědomitost, pečlivost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, smysl pro pořádek, časová flexibilita, odolnost vůči stresu.

Náplň, práce: vyřizování tuzemských a zahraničních objednávek na sériovou výrobu, řízení požadavků dodávek k odběrateli, kontrola dodržování smluvních podmínek, sjednaných cen, termínů a dodávek ze strany odběratele, spolupráce na udržování optimální výše zásob, komunikace se zákazníky anglickém jazyku, spolupráce s odbornými útvary společnosti

Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce, pracovní doba pondělí - až pátek, víkendy volné.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), příspěvek na stravování v závodní jídelně, zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru.

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Haubeltová
telefon: 720 729 271
email: jana.haubeltova@pfplasty.cz

PF PLASTY CZ s.r.o.
Chuchelná
74724

telefon: 553 750 111
email: pfplasty@pfplasty.cz


Poslední změna: před 3 týdny