PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA - MANŽELSKÝ/RODINNÝ PORADCE (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA - MANŽELSKÝ/RODINNÝ PORADCE". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA - MANŽELSKÝ/RODINNÝ PORADCE
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Charita Opava - Občanská poradna
Kylešovská 835/10

Další informace o volném místu

*KO: Životopis s motivačním dopisem posílejte nejpozději do 10.6.2024 na adresu Charita Opava, p. Kupková, Přemyslovců 26, 747 07 Opava - Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, do předmětu e-mailu prosím uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte spolu s Vaším příjmením (např. psycholog- Novák).

K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava - Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á rád/a doplní náš tým pracovníků Občanské poradny.
V rámci služby odborného sociálního poradenství bude vykonávat psychologické poradenství. Budete pracovat s klienty v různých životních situacích, kteří budou potřebovat v rámci řešení své situace psychologickou podporu a pomáhat v orientaci v jejich situaci, vytvářet individuální plány klientů, zapisovat záznamy o svých konzultacích do evidenčního systému, zajišťovat analytickou a metodickou činnost v sociální oblasti - zpracovávat a pravidelně revidovat standardy kvality sociální služby.

Požadavky:
- vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením studia jednooborové psychologie nebo magisterského programu na vysoké škole humanitního zaměření současně s absolvováním postgraduálního výcviku v metodách manželského poradenství a psychoterapie v rozsahu minimálně 400 hodin nebo obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví.
Jsou vítány zkušenosti s poskytováním psychologického poradenství, samostatnost, ochota učit se novým věcem, odpovědnost, řidičské oprávnění sk. B.
Požadujeme trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost práce na PC.

Předpokládaná nástupní mzda od 35.000 Kč/celý úvazek.
Benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, odměny, narozeninové volno.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Hana Kupková
telefon: 553 612 780
email: personalni@charitaopava.cz

Charita Opava
Opava
74707

telefon: 553 612 780
email: info@charitaopava.cz


Poslední změna: před 6 dny