PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA - MANŽELSKÝ/RODINNÝ PORADCE (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA - MANŽELSKÝ/RODINNÝ PORADCE". Nástupní mzda je od 17 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA - MANŽELSKÝ/RODINNÝ PORADCE
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 17 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Charita Opava - Občanská poradna
Kylešovská 835/10

Další informace o volném místu

*KO: Životopis s motivačním dopisem posílejte nejpozději do 10.6.2024 na adresu Charita Opava, p. Kupková, Přemyslovců 26, 747 07 Opava - Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, do předmětu e-mailu prosím uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte spolu s Vaším příjmením (např. psycholog- Novák).

K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava - Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á rád/a doplní náš tým pracovníků Občanské poradny.
V rámci služby odborného sociálního poradenství bude vykonávat psychologické poradenství. Budete pracovat s klienty v různých životních situacích, kteří budou potřebovat v rámci řešení své situace psychologickou podporu a pomáhat v orientaci v jejich situaci, vytvářet individuální plány klientů, zapisovat záznamy o svých konzultacích do evidenčního systému, zajišťovat analytickou a metodickou činnost v sociální oblasti - zpracovávat a pravidelně revidovat standardy kvality sociální služby.

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením studia jednooborové psychologie nebo magisterského programu na vysoké škole humanitního zaměření současně s absolvováním postgraduálního výcviku v metodách manželského poradenství a psychoterapie v rozsahu minimálně 400 hodin nebo obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví.
Jsou vítány zkušenosti s poskytováním psychologického poradenství, samostatnost, ochota učit se novým věcem, odpovědnost, řidičské oprávnění sk. B.
Požadujeme trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost práce na PC.

Předpokládaná nástupní mzda od 17 500 Kč/ úvazek 0,5.
Benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, odměny, narozeninové volno.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Hana Kupková
telefon: 553 612 780
email: personalni@charitaopava.cz

Charita Opava
Opava
74707

telefon: 553 612 780
email: info@charitaopava.cz


Poslední změna: před 6 dny