PRODEJCE - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE (Opava)

NOVUS BIKE s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PRODEJCE - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE". Nástupní mzda je 24 000 – 26 000 Kč.

Název pozice:
PRODEJCE - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Opava
Mzda:
24 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
NOVUS BIKE s.r.o. - prodejna HEAD SUNDANCE
Těšínská 2931/87
74601

*KO: Bialik Jiří, tel.: 608 758 878 - volejte pouze Po - Pá 7:00 - 15:30 hod. Podmínkou je zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: novus@sundance-bike.cz
Požadujeme:
- vhodné SOU, i pro absolventy
- výhodou orientace a zájem o cyklistiku
- orientace ve skladě
- znalost montáže jízdních kol
- komunikativnost, příjemné vystupování, orientace na zákazníka
Náplň práce: prodejce a mechanik jízdních kol.
Směny: DLOUHÝ / KRÁTKÝ TÝDEN. Nástupní mzda 24 000 až 26 000 Kč. Finační růst po zapracování.
Pracoviště: Prodejna Head Sundance, Těšínská 2931/87, Opava. Nástup 01.04.2024.

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Bialík
telefon: 608 758 878
email: novus@sundance-bike.cz

NOVUS BIKE s.r.o.
Opava
74601

telefon: 553 791 121

Poslední změna: před 4 měsíci