PROCESNÍ INŽENÝR/-KA - TRAINEE (Hradec nad Moravicí)

Smurfit Kappa Czech s.r.o. nabízí v obci Hradec nad Moravicí volnou pracovní pozici "PROCESNÍ INŽENÝR/-KA - TRAINEE". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROCESNÍ INŽENÝR/-KA - TRAINEE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hradec nad Moravicí
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Smurfit Kappa Czech s.r.o. - závod Žimrovice
74741

Další informace o volném místu

KO: Stříbná Michaela, tel.: 553 753 116 - denně 8:00 - 16:00 hod., e-mail: prace.zimrovice@smurfitkappa.cz.

Co od tebe očekáváme?
Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně, chuť pracovat většinu dne s čísly, schopnost dělat vlastní závěry, hledat odpovědi nebo se aktivně ptát, komunikační schopnosti, VŠ podmínkou (max. 2 roky praxe), nutnou pokročilou uživatelská znalost MS Office, znalost anglického jazyka na min. úrovni B2, ŘP sk. B a dobrý zdravotní stav.

Co u nás budeš dělat?
Seznámíš se s celým procesem výroby a logistiky a se svým týmem, absolvuješ "kolečko" po firmě, abys pochopil fungování celého závodu, budeš analyzovat, vyhodnocovat a reportovat výrobní data, pravidelně budeš zpracovávat týdenní a měsíční grafy produktivity, každodenní činností je report managementu, budeš vyhodnocovat ukazatele, sledovat trendy, hledat a stanovovat příčiny a souvislosti v procesech, postupně začneš samostatně vést projekty zlepšování, budeš pravá ruka manažera výroby.

Co ti můžeme nabídnout?
Skvělou startovní pozici pro absolventa, mentorství a podporu od zkušených kolegů, možnost profesního růstu a rozvoje, každoroční navyšování mzdy, 13.plat, přispějeme ti na dopravu do práce, naobědváš se u nás za 40 korun z nabídky kantýny, přidáme ti na penzijní připojištění 3 % ze mzdy, na volný čas ti nabijeme peněženku v Pluxee 4.800 korunami ročně a pracovní dobu u nás budeš mít pružnou!

Kontakt na zaměstnavatele

Michaela Stříbná
telefon: 553 753 116
email: prace.zimrovice@smurfitkappa.cz

Smurfit Kappa Czech s.r.o. - závod Žimrovice
Hradec nad Moravicí
74741

telefon: 553753111


Poslední změna: před 1 měsícem