PRACOVNÍK SKLADU A DUBLOVAČKY - EXPEDICE (Bolatice)

Stoklasa textilní galanterie s.r.o. nabízí v obci Bolatice volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK SKLADU A DUBLOVAČKY - EXPEDICE". Nástupní mzda je od 25 600 Kč.

Název pozice:
PRACOVNÍK SKLADU A DUBLOVAČKY - EXPEDICE
Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Bolatice
Mzda:
od 25 600 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice
Průmyslová 934/13
74723

Kontakt: Adámková Anna, tel.: 734 112 500 - volejte Po - Pá 8:00 - 13.00 hod. Strukturovaný životopis zašlete na kariera@stoklasa.cz.
Požadujeme:
• Fyzickou zdatnost
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• Chuť pracovat

Náplň práce:
• Balení zboží na expedici
• Nákladka a výkladka zboží
• Manipulace s rolemi látek (břemena nad 20 kg)
• Dablování látek

Kontakt na zaměstnavatele

Anna Adámková
telefon: 734 112 500
email: kariera@stoklasa.cz

Bolatice
74723

Poslední změna: před 2 měsíci