PRACOVNÍK, PRACOVNICE VE STUDENÉ KUCHYNI (Opava)

Světlana Stromská nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK, PRACOVNICE VE STUDENÉ KUCHYNI". Nástupní mzda je od 19 500 Kč.

Název pozice:
PRACOVNÍK, PRACOVNICE VE STUDENÉ KUCHYNI
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Opava
Mzda:
od 19 500 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Světlana Stromská
Vávrovická 207/38
74707

*KO: Stromská Světlana, tel.: 721 151 495, e-mail: svetlana.stromska@seznam.cz.
Požadavky: zdravotní průkaz podmínkou, výhodou zkušenosti s prací na výrobní lince
Náplň práce: výroba salátů, pomazánek, mytí nádobí, loupání cibule, výroba chlebíčku, baget. Různorodá náplň práce.
Pracovní doba: po - pá 05:00 - 13,30.
V případě spokojenosti na obou stranách možnost prodoužení pracovní smlouvy na neurčito.

telefon: 721 151 495
email: svetlana.stromska@seznam.cz

Opava
74707

telefon: 721 151 495, 602 480 914

Poslední změna: před 1 měsícem