PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH". Nástupní mzda je od 23 400 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 23 400 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Charita Opava - sociálně terapeutická dílna RADOST
Přemyslovců 13/26
74707

Další informace o volném místu

* Přihlášky spolu s životopisem a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, p. Kupková, Přemyslovců 26, 747 07 Opava - Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz nejpozději do 14.04.2024.
Místo pracoviště: Charita Opava, Přemyslovců 26, Opava - Jaktař
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, předpokládaný nástup: květen 2024
Benefity: dovolená v délce 5 týdnů, odměny, narozeninové volno, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, práce v nově zrekonstruovaném prostředí.
Popis pozice: Do příjemného kolektivu sociálně terapeutické dílny Radost rádi přijmeme kreativního, komunikativního, empatického a trpělivého kolegu/kolegyni, který nám pomůže rozvíjet naši službu. Baví Vás tvořit, baví Vás práce s různými materiály? Jste manuálně zručný/á
a máte tvůrčí povahu? Jste komunikativní člověk? Pak hledáme právě Vás!
V rámci své pracovní náplně se budete věnovat lidem s mentálním znevýhodněním nebo duševním onemocněním s cílem zlepšit jejich možnosti uplatnění na otevřeném trhu práce.

Požadavky:
- střední vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou
- kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (dle požadavku zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách) - není podmínkou nástupu (kvalifikaci lze získat do 18-ti měsíců od nástupu na pozici)
- trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC, řidičské oprávnění sk. B výhodou.

K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava - Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Hana Kupková
telefon: 553 612 780
email: personalni@charitaopava.cz

Charita Opava
Opava
74707

email: info@charitaopava.cz

Poslední změna: před 4 měsíci