OPERÁTOR PAPÍRENSKÉHO STROJE (Hradec nad Moravicí)

Smurfit Kappa Czech s.r.o. nabízí v obci Hradec nad Moravicí volnou pracovní pozici "OPERÁTOR PAPÍRENSKÉHO STROJE". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Název pozice:
OPERÁTOR PAPÍRENSKÉHO STROJE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hradec nad Moravicí
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Smurfit Kappa Czech s.r.o. - závod Žimrovice
74741

*KO: Fiedlerova Zuzana, tel.: 725 979 618 (volejte Po-Pá 7-14.00 hod.), e-mail: zuzana.fiedlerova@smurfitkappa.cz. Na uvedený e-mail zašlete prosím životopis.

Požadujeme: schopnost a ochotu učit se, proaktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost;
nabízíme plné zaškolení; výhodou zkušenosti se směnovým provozem.
Zvedání břemen. NUTNOST dlouhodobého zájmu z důvodu složitosti a délky zaučení.

Náplň práce: obsluha papírenského stroje v 5 členém týmu, směnnost: denní a noční, 12-ti hodinové směny; nástup ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

Zuzana Fiedlerova
telefon: 725 979 618
email: zuzana.fiedlerova@smurfitkappa.cz

74741

telefon: 553753111

Poslední změna: před 3 měsíci