KUCHAŘ -KA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ (Háj ve Slezsku)

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace nabízí v obci Háj ve Slezsku volnou pracovní pozici "KUCHAŘ -KA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ". Nástupní mzda je 17 300 – 23 510 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KUCHAŘ -KA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Háj ve Slezsku
Mzda:
17 300 – 23 510 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7
74792

Další informace o volném místu

*KO: Ing. Mgr. Martina Šilhárová, MBA, tel.: 730 571 158 nebo vedoucí stravovacího provozu, tel.: 605 260 650. Žádost o práci podejte osobně v Domově nebo zašlete na e-mail: podatelna@dsludmila.cz, reditel@dsludmila.cz.
Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně.
Kvalifikační požadavky: nevyučen, odborné vyučení bez maturity, vyučen, praxe vítána, není podmínkou.
Požadujeme: flexibilitu, asertivitu, loajalitu, pracovitost, zdravotní způsobilost.
Pracoviště Poddubí 7, Háj ve Slezsku pouze ranní směna, nástup ihned.
Benefity: 25 dní dovolené, 3 dny sick day, stravování za výhodnou cenu FKSP - oběd 29 Kč, příspěvek na penzijní připojištění do výše až 650 Kč.
Pracovní náplň: Pomoc při výrobě a výdeji běžných druhů teplých i studených jídel, příprava jednoduchých cukrářských výrobků. Obsluha kuchyňských strojů a přístrojů.
Mzda dle platných tabulek od 16.130 Kč do 23 510 Kč, doplatek do minimální mzdy. Osobní ohodnocení po zkušební době dle pracovních výsledků.
Plný pracovní úvazek, dle domluvy možno i zkráceny. Nástup možný ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Martina Šilhárová, MBA
ředitel
telefon: 553 773 233, 730 571 158
email: reditel@dsludmila.cz

74792

telefon: 553 773 233

Poslední změna: před 11 měsíci