KUCHAŘ-KA (Opava)

Slezské uzeniny, s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "KUCHAŘ-KA". Nástupní mzda je od 11 500 Kč.

Název pozice:
KUCHAŘ-KA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Opava
Mzda:
od 11 500 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
Slezské uzeniny, s.r.o. - prodejna Opava
Ostrožná 261/7
74601

*KO: Jolana Pilchová, životopis zašlete na email: prace@tesjatky.cz

Požadujeme:
- praxe ve stravování bufetovou formou ýhodou
- bezúhonnost a dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
- spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
- přijímání kuchyňských objednávek
- volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
- příprava a úprava produktů a pokrmů
- zpracování a úprava polotovarů
- ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
- výdej jídel
- organizování a řízení práce pomocných sil
- provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu
Nabízíme:
- stravné
- prémie, odměny
- telefonní paušál
Pracovní doba: pouze ranní směny Po - Pá.

Kontakt na zaměstnavatele

Jolana Pilchová
Personalista
email: prace@tesjatky.cz

Slezské uzeniny, s.r.o.
Český Těšín
73701

Poslední změna: před 1 měsícem