BRIDÁDNÍK, BRIGÁDNICE PRO SKLAD TIPA V OPAVĚ (Opava)

TIPA,spol. s r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "BRIDÁDNÍK, BRIGÁDNICE PRO SKLAD TIPA V OPAVĚ". Nástupní mzda je 120 – 130 Kč.

Název pozice:
BRIDÁDNÍK, BRIGÁDNICE PRO SKLAD TIPA V OPAVĚ
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Opava
Mzda:
120 – 130 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
TIPA,spol. s r.o.
Sadová 2749/42
74601

*KO: Svůj životopis pošli na: michal.adamec@tipa.eu
Brigádník pro sklad TIPA v Opavě

Náplň práce: Hledáš brigádu v Opavě? Máš čas na začátku pracovního týdne? Hledáš pestrou práci ve skladu se zbožím? Staň se členem naší TIPA rodiny a práce se Ti stane zábavou. My jsme TIPA a kdo jsi Ty?

Požadavky:
- plnoletost
- zodpovědný a svědomitý přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- alespoň tři odpracované směny v týdnu (prioritně začátek pracovního týdne) - na konkrétních směnách se domluvíme
- vhodnější pro muže, práce je lehce fyzicky náročná, buďte na to připraveni

Nabízíme:
- brigádu v příjemném prostředí zavedené firmy
- pracovní doba dle domluvy v rámci provozní doby skladu
- dvě volná pracovní místa

Nástup: ihned
Platové ohodnocení: 120 - 130 Kč/hod.
Úvazek: Dohoda o provedení práce
Místo výkonu práce: TIPA,spol. s r.o., Sadová 42, Opava

Kontakt na zaměstnavatele

Michal Adamec
email: michal.adamec@tipa.eu

Opava
74601

Poslední změna: před 3 měsíci