AUTOMECHANIK/-ČKA PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA A AUTOBUSY (Opava)

TQM - holding s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "AUTOMECHANIK/-ČKA PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA A AUTOBUSY". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Název pozice:
AUTOMECHANIK/-ČKA PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA A AUTOBUSY
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Opava
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TQM - holding s.r.o.
Těšínská 1028/37
74601

KO: Hynarová Eva, tel.: 553 609 277. Životopis zašlete na e-mail: person@tqm.cz

Náplň práce: opravy, servis a údržba nákladních vozidel a autobusů.

Požadujeme - vyučen v oboru, praxe alespoň 3 roky, výhodu je ŘP sk. CE + profesní průkaz, výhodou je svářečský průkaz a průkaz k obsluze a řízení vysokozdvižného manipulačního vozíku.

Zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 150 Kč, 5 týdnů dovolené, pracovní volno nad rámec stanovený zákonem, pracovní oblečení a pracovní pomůcky jsou samozřejmostí, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání, zvýhodněný běžný účet pro zaměstnance od UniCredit Bank, zaměstnanecký program mobilního volání O2, zaměstnanecký program levnějšího tankování u společnosti Orlen (Benzina).

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Hynarová
personální
telefon: 553 609 277
email: person@tqm.cz

Opava
74601

Poslední změna: před 1 měsícem