AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY (Opava)

VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY". Nástupní mzda je 25 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Opava
Mzda:
25 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o.
U Stodol 742/16
74707

Další informace o volném místu

*KO: Vavrečka Ondřej, první kontakt na tel: 728 467 888, případně na e-mail: fakturace@fos-servis.cz.
Požadujeme: ŘP skupiny B, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, nutná ochota a chuť pracovat, znalost práce s PC, manuální zručnost a logické myšlení, praxe v oblasti oprav automobilů (manipulační techniky) výhodou.
Nabízíme:
- zajímavou práci bez každodenní rutiny, zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity, rovnoměrnou pracovní dobu (Po-Pá 6:00-14:30 hod), možnost osobního růstu
Náplň práce: práce servisního technika pro manipulační techniku (vysokozdvižné vozíky), příležitostně pro opravy osobních a dodávkových vozidel.
Nástup možný ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

Ondřej Vavrečka
telefon: 728 467 888
email: fakturace@fos-servis.cz

Opava
74707

Poslední změna: před 1 měsícem