ASISTENT-KA ZEMSKÉHO ŘEDITELE (Opava)

SMS finance, a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "ASISTENT-KA ZEMSKÉHO ŘEDITELE". Nástupní mzda je 30 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ASISTENT-KA ZEMSKÉHO ŘEDITELE
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Opava
Mzda:
30 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SMS finance, a.s. - pracoviště Opava, Ostrožná
Ostrožná 211/10
74601

Další informace o volném místu

KO*: nabídky zasílejte na e-mail: daniel.klein@smsfinance.cz

Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod?
Zajímá Vás obor financí? Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.

Náplň práce: pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Požadujeme: středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Nabízíme: možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Kontakt na zaměstnavatele

Michaela Blažková
email: daniel.klein@smsfinance.cz

SMS finance, a.s. - Opava
Opava
74601


Poslední změna: před 2 týdny