ASISTENT-KA ŘEDITELE (Opava)

Daniel Klein nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "ASISTENT-KA ŘEDITELE". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
ASISTENT-KA ŘEDITELE
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Opava
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Daniel Klein - kancelář SMS finance
Ostrožná 211/10
74601

*KO: Klein Daniel, tel.: 739 523 905. CV zašlete na e-mail: daniel.klein@smsfinance.cz
Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás práce s lidmi?
Zajímá Vás obor financí?
Buďte součástí našeho týmu.

Náplň práce:
Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty.
Příprava smluv a dokumentů. Organizace školení, porad a teambuldingu. Práce s nováčky.

Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Nabízíme: Příjemné prostředí v dobrém kolektivu. Flexibilní pracovní doba. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Kontakt na zaměstnavatele

Daniel Klein
telefon: 739 523 905
email: daniel.klein@smsfinance.cz

Opava
74601

Poslední změna: před 2 týdny